Prieškalėdinė „Pilietiškumo mokyklos“ ir Valstybės pažinimo centro komandų viešnagė Pamario krašte

Prieškalėdinė „Pilietiškumo mokyklos“ ir Valstybės pažinimo centro komandų viešnagė Pamario krašte Gruodžio 19-20 dienomis „Pilietiškumo mokykla“ ir Valstybės pažinimo centras lankėsi Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje, bei Šilutės pamario progimnazijoje. Prieškalėdinės viešnagės Pamario krašte metu, istorijos ir pilietiškumo mokytojams buvo pristatytas pilietiškumo ugdymui/si skirtas įrankis – internetinė svetainė www.pilietiskumomokykla.lt, o moksleiviai pakviesti pasitikrinti savo žinias apie valstybę ir kalėdas, Valstybės pažinimo centro edukatorių pasiūlytuose nuotaikinguose protų mūšiuose.
Prieškalėdinė „Pilietiškumo mokyklos“ ir Valstybės pažinimo centro komandų viešnagė Pamario krašte