Projektas "Virtuali pilietiškumo mokykla" įvertintas Švietimo mainų ir paramos fondo apdovanojimuose Spalio 26 d. septynioliktąjį kartą vykusiame Švietimo mainų ir paramos fondo apdovanojimų renginyje „Kokybės konkursas 2023" buvo įvertinti kokybiškiausi „Erasmus+“, „Nordplus“ projektai ir juos įgyvendinusios institucijos bei partneriai. Kategorijoje DALYVAVIMAS DEMOKRATINIAME GYVENIME IR BENDRŲJŲ VERTYBIŲ SKATINIMAS apdovanotas ir LR Prezidento inicijuotas, bei drauge su partneriais įgyvendintas „Nordplus Horizontal“ projektas „Virtuali pilietiškumo mokykla“.